X

Постой, минутку!

Предлагаем попробовать тебе сок по спец.цене 65грн. Просто оставь нам свои данные.

Сок по специальной цене можно приобрести при условии самовывоза:

Ждем Вас по адресу: ул.Феодосийская, 1

X

Заказать звонок

X

Детали заказа

X
Доставка

▪Заказы обрабатываются ежедневно до 18:00 по схеме «сегодня заказ — завтра доставка».

▪В субботу и воскресенье доставки нет.

▪Доставка курьером по г.Днепр совершается каждое утро с 8:00 до 10:00 утра. Удобное время уточняется администратором.

▪Оплатить заказ можно наличными курьеру, а также онлайн на сайте.

▪Самовывоз соков осуществляется при условии предварительного заказа и предоплате на карту Приват Банк из:
- Комплекса "Термы Приднепровск" по адресу: ул. Рассветная, 13 ежедневно с 8:00 до 22:00.
- Комплекса "Термы" по адресу: ул.Феодосиевская, 1 только в будние дни по схеме: "сегодня заказ до 18.00 - завтра забрать с 12.00 до 18.00".

▪Минимальная сумма заказа для бесплатной доставки - 600грн, при самовывозе - нет ограничений, покупайте всё, что необходимо :)

Правила и условия

Правила та умови співпраці 

Користувацька оферта онлайн сервісу http://detoxdrinkme.dp.ua/

 

Справжнім ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ РЕУТ АРТЕМ ВОЛОДИМИРОВИЧ, РНОКПП 3173213556, надалі іменований «Продавець», заявляє, що укладає Договір купівлі-продажу з дієздатними фізичними особами, юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, на сайті в мережі Інтернет: http://detoxdrinkme.dp.ua/, які надали Акцепт на покупку і доставку Товарів будь-яким способом.

Відповідно до чинного Українського законодавства торгівля через інтернет-магазин є дистанційною торгівлею. Договірні відносини між покупцем і продавцем оформляються у вигляді договору публічної оферти. Натискання в інтернет-ресурсі, в залежності від сторінки замовлення, кнопок “замовити” чи “підтвердження замовлення” чи “відправити замовлення”, означає, що покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець), згідно чинного українського законодавства, взяв до виконання умови договору публічної оферти, які вказані нижче.

Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). При повній згоді з даним Договором покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, відповідальності за недобросовісне замовлення і за не виконання умов цього договору.

Договір вважається укладеним з моменту натискання, в залежності від сторінки замовлення, кнопок “замовити” чи “підтвердження замовлення” чи “відправити замовлення”.

У разі необхідності, за бажанням покупця договір може бути оформлений у письмовій формі.

 

Істотні умови договору публічної оферти

 

1. Умови угоди

1.1 Умови угоди – це визначення, присутні в цьому договорі, і є його невід’ємною частиною.

1.2  Відповідно до мети цієї Оферти нижченаведені терміни використовуються у такому значенні: 

Оферта - адресована будь-якій фізичній чи юридичній особі пропозиція Продавця на укладення Договору на умовах, що містяться в цій оферті.

Опублікування - розміщення тексту цієї Оферти в його останньої діючої редакції у вільному доступі в мережі Інтернет за адресою http://detoxdrinkme.dp.ua/.

Сайт - сайт Продавця у мережі Інтернет за адресою http://detoxdrinkme.dp.ua/.

Покупець - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, що відвідали сайт http://detoxdrinkme.dp.ua/, що має намір придбати той чи інший товар, і оплатити отримання такого товару.

Продавець  –  фізична особа — підприємець РЕУТ АРТЕМ ВОЛОДИМИРОВИЧ, РНОКПП 3173213556,  власник товару, що пропонується на сайті інтернет-магазину.

Сторони - Продавець і Покупець у сукупності, а кожен окремо - Сторона.

Послуги - послуги, що надаються Продавцем, пов'язані з продажем Товарів, які були обрані Покупцем на сайті Продавця у мережі Інтернет за адресою http://detoxdrinkme.dp.ua/  на умовах даного Договору.

Товари - об’єкт угоди сторін, який був обраний Покупцем у інтернет-магазині «DETOX DRINK ME» та поміщений у кошик інтернет-магазину.

Замовлення – Оформлене замовлення Покупцем на Сайті у мережі Інтернет за адресою http://detoxdrinkme.dp.ua/.

Акцепт Оферти – повна і беззастережна згода Покупця на прийняття умов Оферти. Оферта вважається акцептованою Покупцем, а Договір купівлі-продажу укладеним з моменту оформлення Покупцем Замовлення на Сайті та підтвердження прийняття умов Оферти.

Договір - укладений за допомогою Акцепту Оферти договір між Продавцем та Покупцем. Будь-яке посилання в оферті на Договір (розділ або пункт Договору) та / або його умови означає відповідне посилання на цю Оферту (її пункт або розділ) та / або її умови.

 

2. Загальні положення

2.1 Ця публічна оферта (надалі – договір) визначає особливості купівлі-продажу товару на сайті http://detoxdrinkme.dp.ua/.

2.2. Дана оферта застосовується щодо будь-якого товару, пропонованого до продажу (купівлі) на сайті http://detoxdrinkme.dp.ua/.

 

3. Предмет договору публічної оферти.

3.1. Продавець здійснює прийом замовлень на Сайті http://detoxdrinkme.dp.ua/, їх обробку і доставку Покупцеві в терміни на умовах, погоджених сторонами.

 

4. Момент укладання договору.

4.1 Текст даного Договору є публічною офертою і діє для всіх відвідувачів інтернет-магазину  http://detoxdrinkme.dp.ua/, що мають намір, бажання і можливості придбати товари, які продаються на сайті http://detoxdrinkme.dp.ua/.

4.2 Акцепт оферти – придбання товару в порядку, передбаченому даним договором, за цінами, вказаними на інтернет-ресурсі  http://detoxdrinkme.dp.ua/ і згода з умовами оплати і доставки товару.

4.3 Договір вважається укладеним з моменту натискання, в залежності від сторінки замовлення, кнопок “замовити” чи “підтвердження замовлення” чи “відправити замовлення”.

 

5. Права та обов’язки сторін.

5.1. Обов'язки Продавця:

5.1.1 Продавець зобов’язується – передати Покупцеві товар.

5.1.2 Товар повинен бути переданий: в певному місці, в певній кількості,  належної якості та вільним від претензій третіх осіб. Продавець зобов’язується довести до відома Покупця необхідну та достовірну інформацію: інформація про виробника, інформація про товар.

5.1.3 З моменту укладення цього Договору забезпечити в повній мірі всі зобов’язання перед Покупцем відповідно до умов, обговореними сукупно сайтом http://detoxdrinkme.dp.ua/ і цим договором. Продавець залишає за собою право невиконання зобов’язань, у разі виникнення форс-мажорних ситуацій.

5.1.4 Не розголошувати будь-яку приватну інформацію про Покупця і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством або за бажанням самого Покупця.

5.2. Продавець має право:

5.2.1 Змінювати умови цього Договору, а також Тарифи (ціни) на Товари та послуги, в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сайті за адресою:  http://detoxdrinkme.dp.ua/.

5.2.2 Всі зміни вступають в силу негайно після публікації.

5.3 Покупець зобов’язується:

5.3.1 До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору, умовами Договору і тарифами (цінами), пропонованими Продавцем на  сторінках сайту  http://detoxdrinkme.dp.ua/.

5.3.2 На виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі необхідні дані, які однозначно ідентифікують його як Покупця, і достатні для доставки Покупцеві оплаченого Товару.

 

6. ВІДМОВА ВІД НАДАННЯ ГАРАНТІЙ.

6.1  Усні поради та інформація, що даються Покупцеві, не можуть розглядатися як гарантії.

6.2. Покупець повідомлений, що Товар необхідно зберігати при температурі від + 2 до  + 6 С0. При порушенні таких правил Покупцем, Продавець не несе відповідальності за будь-якими претензіями Покупця, які пов'язані з якістю Товару.

6.3. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов’язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т.п.), обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т. п.), забороняючі заходи державних органів. Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна із сторін бере на себе ризик наслідків форс-мажорних обставин.

 

7. ЦІНИ ТОВАРУ.

7.1 Ціни на Товари  визначаються у відповідних розділах  на сайті http://detoxdrinkme.dp.ua/

7.2 Ціни на Товари  можуть змінюватися залежно від кон’юнктури ринку. Продавець не може змінювати ціну для конкретного Покупця, у разі, якщо той вже прийняв умови Продавця та виконав у встановленому цим договором оплату товарів (послуг).

 

8. ТЕРМІН ДІЇ ОФЕРТИ.

8.1. Цей договір набирає чинності з моменту звернення в ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН «DETOX DRINK ME» за адресою http://detoxdrinkme.dp.ua/ та оформлення ЗАМОВЛЕННЯ, і закінчується при повному виконанні зобов'язань Сторонами.

 8.2 Відзив оферти може бути здійснений Продавцем в будь-який час, що не є підставою для відмови від зобов’язань по вже виконаним продажам.

 

9. ЗАМОВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКА ТОВАРУ.

9.1 Покупець отримує Товар за допомогою доставки від інтернет-магазину «DETOX DRINK ME», або отримує його особисто. Порядок оплати, умови доставки та отримання зазначені в даному договорі оферти.

9.2 Способи та умови доставки: Ви можете вибрати планову безкоштовну доставку або здійснити вивезення товару самостійно на наступних умовах:

            9.2.1. Безкоштовна доставка по м. Дніпро здійснюється з понеділка по п’ятницю щоденно з 8 год. 00 хв.  до 10 год. 00 хв. при умові замовлення на суму від 600 грн.

            Доставка здійснюється за адресою, вказаною Вами при замовленні, в день, погоджений у телефонній розмові із менеджером. Кур'єр доставляє Ваше замовлення безпосередньо до під'їзду Вашого будинку.

Під час транспортування охолоджені продукти знаходяться в термо-сумках, в яких підтримується необхідна для продуктів температура.

Способи оплати при доставці:

- в безготівковій формі шляхом передплати на сайті інтернет-магазину «DETOX DRINK ME» при замовлені Товару.

- у готівковій формі при доставці Товару Покупцю.

9.2.2. Самовивіз замовлення: при замовленні товару до 18 год. 00 хв. Ваш заказ буде готовий у будь-який зручний для Вас час починаючи з 8 год. 00 хв. наступного дня за адресою:

- комплекс «Терми-Придніпровськ», за адресою: м Дніпро, вул. Світанкова, 13, де Ви зможете забрати Ваше Замовлення з понеділка по неділю  з 8 год. 00 хв.  до 22 год. 00 хв.;

- комплекс "Терми", за адресою: м. Дніпро, вул. Феодосіївська, 1 де Ви зможете забрати Ваше замовлення у робочі дні з 12 год. 00 хв. до 18 год. 00хв.

Способи оплати  при самовивозі:

- комплекс "Терми", за адресою: м. Дніпро, вул. Феодосіївська, 1 — готівковий або в безготівковій формі шляхом передплати на сайті інтернет-магазину «DETOX DRINK ME» при замовлені Товару.

- комплекс «Терми-Придніпровськ», за адресою: м Дніпро, вул. Світанкова, 13 - банківською картою, готівкою або в безготівковій формі шляхом передплати на сайті інтернет-магазину «DETOX DRINK ME» при замовлені Товару.

            Покупець ознайомлений з правилами скасування замовлень, які мають на увазі, що він має право скасувати замовлення, зателефонувавши менеджеру по телефону (067) 56 56 900, до 18 год. 00 хв. за Київським часом дня, що передує  запланованої дати доставки або самовивозу (наприклад: для скасування замовлення на четвер, Покупцеві необхідно повідомити Продавця до 18 год. 00 хв. середи).

При порушенні цього положення, Покупець позбавляється права вимагати від Продавця повернення грошових коштів, які були сплачені за Товар.

У разі скасування замовлення на умовах передбачених цим пунктом, для повернення грошових коштів Покупцю, який здійснив передплату у безготівковій формі Продавцю, необхідно заповнити заяву про повернення грошових коштів і подати її Продавцю за адресою: місто Дніпро, вул. Світанкова, буд. 13. У цьому разі, повернення здійснюється протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту отримання Продавцем відповідної заяви.

9.3 Передача замовлення безпосередньо Покупцю відбувається після надходження від Покупця 100% оплати за Товар.

9.4 Факт отримання товару та відсутність претензій до кількості товару Покупець підтверджує отриманням чеку при отриманні товару.  Покупець повідомлений, що претензії за якістю Товару можуть бути пред'явлені Покупцем Продавцеві протягом терміну придатності Товару, зазначеного на етикетці відповідного Товару. Зі свого боку, фізична особа — підприємець РЕУТ АРТЕМ ВОЛОДИМИРОВИЧ, РНОКПП 3173213556,  гарантує відвантаження товару Покупцю у кількості, зазначеній і оплаченій Покупцем, в комплектності згідно чеку цього товару  та в належному стані і якості.

9.5 Покупець зобов’язується оплатити Продавцю вартість доставки в розмірі 200,00 гривень, у випадках:

9.5.1. Покупець при оформленні Замовлення вказав невірні контактні дані;

9.5.2. Відсутній телефонний зв’язок з Покупцем в обраний ним час при доставці Товару;

9.5.3. Покупець не може прийняти Товари за вказаною ним адресою в будь-який час в рамках обраного періоду часу виконання доставки;

9.5.4. Покупець змінив адресу доставки Товару і не попередив Продавця.

9.6. У разі, якщо Товар був доставлений за адресою, і в термін, узгоджені Сторонами але не був вручений Покупцеві з вини самого Покупця (в тому числі але не виключно, відмова Покупця від прийому Товару належної якості, не вірно вказану адресу Покупцем при замовленні, за вказаною адресою доставки, в день доставки Покупець відсутній на місці), Продавець має право вимагати з Покупця відшкодування повної вартості неприйнятих Товарів. Якщо оплата проводилася безготівковим розрахунком, Продавець не здійснює повернення коштів. Якщо оплата повинна була бути проведена